ZVEŘEJŇUJEME KOMPLETNÍ LINE UP


Už 14. prosince si v pražské Roxy přijdou na své fanoušci britského drum and bassového labelu Hospital Records! Představujeme Vám 5 předních zahraničních jmen, které letos Hospitality Prague nabídne.

Hlavním headlinerem Hospitality se stává legendární Danny Byrd, jež byl jedním z prvních umělců, kteří začali vydávat na Hospital Records na přelomu milénia.

Druhým headlinerem je legendární projekt Logistics! Pod labelem Hospital Records vydává již neuvěřitelných 14 let  a v Praze si to rozdá v b2b setu s Fredem V!

Fred V se uvedl na liquid drum & bassovou scénu svými hity jako “In My Head” na konci první dekády 21. století, následovaly desítky skvělých skladeb, které nechyběly na žádné drum & bassové párty. Na jeho b2b set s Logistics v pražské Roxy se velmi těší.

Dalším z pětice headlinerů je Will Hine aka Whiney, vydávající na sesterském labelu Hospitalu – Medschool Music. V roce 2017 si získal přízeň drum & bassových fanoušků z celého světa svým debutovým albem ‘Talisman’ a byl nominován hned ve třech kategoriích Drum & Bass Arena Awards. Hit Flashlight pak obsadil na Beatportu #1 místo a stal se tak jednou z nejhranějších skladeb v roce 2017.

Posledním z pětice headlinerů je nový talent na scéně, teprve 23 letý  Unglued přiletí reprezentovat Hospital Records už 14. prosince do pražské Roxy.

Předprodeji je spuštěn v síti GoOut za 595 Kč vč. poplatku!

Koupit vstupenky