KDY, KDE A JAK? MRKNĚTE NA PRAKTICKÉ INFORMACE K HOSPITALITY PRAGUE 2020


MÍSTO KONÁNÍ, START AKCE

Hospitality se koná v areálu Výstaviště Praha Holešovice v pavilonu C. Areál Výstaviště Praha je v docházkové vzdálenosti od metra „C“ „Nádraží Holešovice“ (cca 5-10 minut) a od tramvajové zastávky „Výstaviště“. 

Mapa

GPS: 50°06’28.6″N 14°25’43.4″E

Festivalová mapa areálu:

Parkování: Auto je možné zaparkovat na placených parkovištích v okolí Výstaviště Praha Holešovice. Parkování bude zpoplatněno. Na mapě naleznete vyhrazená místa pro bezpečné parkování. Vyvarujte se parkování v ulicích – přesněji na modrých zónách.


OTEVÍRACÍ ČASY

Festivalový areál: 

Sobota 25. 1. 2020 ve 21:00 hod., zavření haly v neděli 26. 1. 2020 v 06:00. 

Pokladny & akreditace: 20:30 – 04:00

Časový line-up: začíná od 21:00 a končí v 6:00 

Timetable:


MEET & GREET


PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji do pátečního odpoledne, zakoupíte je zde.

Limitované množství vstupenek určené k prodeji na místě seženete od 20:30 za 650 Kč. Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku v předprodeji v síti Goout (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket), se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu.

Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. 

Doporučujeme Vám přijít do 21:30, abyste předešli zbytečným frontám a nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících. 

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Návštěvníci budou mít možnost během celé doby konání festivalu vyjít na čerstvý vzduch – k tomuto účelu je vyhrazena venkovní plocha u haly. 

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

 

AKREDITACE, E-TICKETS

Akreditace se otevřou v 20:30 a jsou umístěny stejně jako pokladna před vstupem do areálu. Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz, nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.


PLATBY V AREÁLU

V areálu festivalu nebude umístěn bankomat, proto doporučujeme, abyste si s sebou vzali dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit jak českými korunami, tak eurem. Kurz eura vevnitř areálu bude 1€ = 22 Kč.

Na dvou barech bude možné platit bankovní kartou.


OBČERSTVENÍ

V areálu budou k dispozici 3 bary. Na místě nebudou stánky s jídlem. 

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme i letos zálohované kelímky s motivy našich festivalů. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.


ŠATNA

Šatna bude k dispozici v uličce mezi halami. Bude si zde možné uschovat oblečení za 40 Kč/ks, batoh či jiná zavazadla za 60 Kč. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici také omezené množství Lockerboxů (skříněk) za 150 Kč (+100 Kč záloha).

Prosíme všechny návštěvníky, aby si své batohy či jiná zavazadla umístili na noc do šatny a neobtěžovali tak ostatní návštěvníky a zároveň předešli ztrátě / poškození věci.


TOALETY

Na akci budou jak standardní toalety uvnitř haly, tak i mobilní toalety TOI TOI v areálu.


PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba, najdete jí hned za vstupem do haly. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlašte naší ochrance.


OZVUČENÍ

Stage bude ozvučena profesionálním audio systémem L’Acoustics. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.


FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.


KOUŘENÍ

V hale je zakázáno kouření. Prosíme o jeho respektování.


ZTRÁTY & NÁLEZY

Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí.


ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou Policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci předešli při případné frontě tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. V hale platí zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.


Děkujeme vám za podporu a přejeme vám skvělý zážitek!