Lokalita


VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE – PRAGUE – PAVILON C



Doprava vlakem / autobusem
Veškeré vlakové spoje zastavují na pražském Hlavním nádraží, pokud však váš vlak jede přes zastávku “Praha-Holešovice”, můžete vystoupit už zde a na Výstaviště dorazit buď pěšky (cca 10 minut), nebo jet jednu zastávku tramvají.
Autobusové spoje zastavující na pražském Florenci a Hlavním nádraží mají tu výhodu, že se nachází na lince metra “C”, takže stačí nastoupit na metro a přejet pár zastávek až do Holešovic – zast. Nádraží Holešovice. Záleží tedy jen na Vás, odkud a kam chcete cestovat. Společnosti FLIXBUS a STUDENT AGENCY zastavují jak na Florenci, tak na Hlavním nádraží.

Informace o jízdních řádech autobusů a vlaků:Pavilon C se nachází v pražských Holešovicích. Do Holešovic se dostanete jak tramvají, tak i metrem linky C.


Městská hromadná doprava
V Praze jsou tři možnosti, jak se dostat na Výstaviště Holešovice, a to metrem “C” (červená linka), tramvají, nebo, jste-li dobrodruzi a chcete si prohlédnout město, můžete přejít pěšky (z Hlavního nádraží chůzí cca 3km – 55 minut a z Autobusového nádraží na Florenci jdete cca 2 km – 40 minut)
Pokud zvolíte poznávací jízdu tramvají, tak se vydejte na zastávku Výstaviště Holešovice. Zvolíte-li jízdu metrem červené linky “C”, tak se vydejte na nejbližší zastávku Nádraží Holešovice – odtud můžete dojet jednu zastávku tramvají na Výstaviště Holešovice, nebo jít 10 minut pěšky.
Informace o jízdních řádech města Prahy:

Cestování po Praze
Uber a Taxify představují ideální způsob, jak se pohybovat po městě Praha. Stáhněte si aplikaci a objednané auto k vám dorazí za pár minut.
Informace o taxi službách:


Noční spojení 

Ze zastávky Výstaviště Holešovice odjíždí v noci tramvajové linky 93 a 94. Pokud se chystáte na autobusové nebo vlakové nádraží, pak je pro vás vhodná linka 94, která jede na Masarykovo nádraží, odkud se dá během 5 minut dojít jak na vlakové nádraží, tak i autobusové nádraží.

Informace o nočních spojích: