Line-up


CAMO & KROOKED


Umělci Camo (Reini) a Krooked (Markus) jsou dva mladí Rakušané, kteří se poznali díky skateboardingu a již dávno spolu ve studiu uzavřeli celoživotní pakt. Oba se produkci věnují od roku 2002. Po dvou úspěšných drum & bassových albech "Above & Beyond" (Mainframe, 2010) a "Cross The Line"(Hospital, 2011) přišli s inovátorským albem “Zeitgeist” (2013), které ukázalo, že Reini a Markus jsou vášniví umělci s vlastní vizí i zvukem. Jak říká sám Markus, chtějí tvořit zvuk, který ještě nikdo jiný nedělal. Nejen technicky, ale i z hlediska uspořádání. Roku 2017 nás o tom znovu přesvědčili v albu “Mosaik”.

LONDON ELEKTRICITY


Mezi fanoušky drum’n’bassu se jen stěží najde někdo, kdo by neznal Tonyho Colmana. Tento spoluzakladatel a výkonný ředitel Hospital Records a Med School, strůjce mnohonásobně oceněného Hospital podcastu, producent a DJ patří k největším legendám a formujícím silám žánru. K ikonickým skladbám jako Billion Dollar Gravy nebo Different Drum, které daly inspiraci generaci mladších hudebníků, netřeba mnoho dodávat.

S.P.Y


S.P.Y. patří mezi to nejlepší, co kdy Brazílie drum & bassovému světu nabídla. Debutoval singlem na labelu Med School Music v roce 2006 a rychle si udělal jméno v rámci UK. Nedlouho poté začíná spolupracovat s umělci jako Mosus (Need For Mirrors), Marcus Intalex, Total Science, Kasra a DJ Marky. Jeho katalog releasů patří v rámci žánru mezi ty nejpůsobivější a vlastní tvorbu v průběhu let upsal na mnohých stěžejních vydavatelstvích jako Ram Records, Metalheadz, Soul:r, Critical, Shogun, 31 Records, Quarantine, Spearhead a dalších. V roce 2012 se exkluzivně upsal vydavatelství Hospital Records. Je také znám pro své různorodé DJ sety, v rámci kterých pečlivě vybírá každý track a vytváří tak dokonalou atmosféru, díky čemuž vždy vyčnívá.

MC FAVA


MC Fava belongs to the South-German Drum & Bass Crew “Breakbeat Movement”. Together they are putting up their regular event “Jungle Club”. Fava is a chameleon on the Mic – hosting the official Therapy Sessions and Blackout events in Switzerland as resident MC on one day and singing over a liquid set at Hospitality the other day.