Line-up


CAMO & KROOKED


Umělci Camo (Reini) a Krooked (Markus) jsou dva mladí Rakušané, kteří se poznali díky skateboardingu a již dávno spolu ve studiu uzavřeli celoživotní pakt. Oba se produkci věnují od roku 2002. Po dvou úspěšných drum & bassových albech "Above & Beyond" (Mainframe, 2010) a "Cross The Line"(Hospital, 2011) přišli s inovátorským albem “Zeitgeist” (2013), které ukázalo, že Reini a Markus jsou vášniví umělci s vlastní vizí i zvukem. Jak říká sám Markus, chtějí tvořit zvuk, který ještě nikdo jiný nedělal. Nejen technicky, ale i z hlediska uspořádání. Roku 2017 nás o tom znovu přesvědčili v albu “Mosaik”.

LONDON ELEKTRICITY


Mezi fanoušky drum’n’bassu se jen stěží najde někdo, kdo by neznal Tonyho Colmana. Tento spoluzakladatel a výkonný ředitel Hospital Records a Med School, strůjce mnohonásobně oceněného Hospital podcastu, producent a DJ patří k největším legendám a formujícím silám žánru. K ikonickým skladbám jako Billion Dollar Gravy nebo Different Drum, které daly inspiraci generaci mladších hudebníků, netřeba mnoho dodávat.

S.P.Y


S.P.Y. patří mezi to nejlepší, co kdy Brazílie drum & bassovému světu nabídla. Debutoval singlem na labelu Med School Music v roce 2006 a rychle si udělal jméno v rámci UK. Nedlouho poté začíná spolupracovat s umělci jako Mosus (Need For Mirrors), Marcus Intalex, Total Science, Kasra a DJ Marky. Jeho katalog releasů patří v rámci žánru mezi ty nejpůsobivější a vlastní tvorbu v průběhu let upsal na mnohých stěžejních vydavatelstvích jako Ram Records, Metalheadz, Soul:r, Critical, Shogun, 31 Records, Quarantine, Spearhead a dalších. V roce 2012 se exkluzivně upsal vydavatelství Hospital Records. Je také znám pro své různorodé DJ sety, v rámci kterých pečlivě vybírá každý track a vytváří tak dokonalou atmosféru, díky čemuž vždy vyčnívá.

MC FAVA


MC Fava belongs to the South-German Drum & Bass Crew “Breakbeat Movement”. Together they are putting up their regular event “Jungle Club”. Fava is a chameleon on the Mic – hosting the official Therapy Sessions and Blackout events in Switzerland as resident MC on one day and singing over a liquid set at Hospitality the other day.

SUKI


DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae, specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. Svou selekci však umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů: příležitostně hraje i breakbeat nebo dubstep.

SNOOKEY


K DJingu se Snookey dostala v roce 2008 a v začátcích zaplňují její vinyl bag hlavně liquid-funkové desky. Ve stejném roce se přidává i k soundsystemu Ram’n’bajss, společně s ostatními členy pořádají od roku 2010 party Ladies Rules v Kutné Hoře. Čím dál více se začíná objevovat v pražských klubech jako je Cross nebo Matrix, ale i na různých klubovkách a open-airech po celé ČR. Další důležitý moment nastává v dubnu 2011, kdy Kan-Jacca zakládá čistě dámskou DJ crew s názvem BasSistaz a Snookey se stává jednou z 6 zakládajících členek. V současné době (říjen 2014) se crew rozrostla až na počet 18 DJek – z ČR i ze Slovenska. Během roku 2012 začíná postupně přecházet z vinylů na CDs. Tím nastává i určitá změna selekce – od melodičtějších a tanečnějších poloh drumandbassu se posunuje k těm temnějším. V jejích setech můžete v současnosti slyšet jak minimalistické deepové tracky, tak i tvrdší neurofunk. Mezi její oblíbené producenty patří např. Alix Perez, Rockwell, Emperor, Maztek nebo Mefjus. Z českých to jsou Forbidden Society, Rido, A-Cray, Tom SMall a Dreamworker

N:FORCE


N:Force je český neurofunkový DJ a promotér. Zakladatel projektu Neurofunk Will Never Die, člen Let It Roll bookingu, LIR crew, Break Art crew a první z řady Imagination DJs vám během svých setů naservíruje jedinečnou neurofunkovou nálož ze tří decků. Má za sebou vystoupení na chorvatském festivalu Outlook, hraní ve Španělsku, Něměcku, Rakousku, Polsku. Díky jeho lásce ke zlomeným beatům a jeho pracovnímu nasazení se v posledních letech podílel na akcích, jako Let It Roll Winter, Let It Roll Open Air, X-Massacre, Hospitality, Ram Night, Let It Roll On Tour a na mnoho dalších. V jeho setech můžete slyšet prolínání nového neurofunkového soundu s klasickým techstepem. V současné době ho můžete slyšet na akcích po celé České republice a když zrovna nehraje, tak maká sám na sobě a připravovaných akcích. Jeho hraní ho přivedlo na festivaly, jako Let It Roll Open Air, Beats for Love, Summer Warm Up, Let It Roll Winter, Let It Roll On Tour, X-Massacre, Imagination festival, Exploration festival. Aktuálně pracuje na nových projektech, aktuálně můžeme zmínit producentský projekt KOMA, pod kterým tvoří hudbu společně s DJ Thiewem.

THIEW


Thiew je zakladatelem projektu Break Art, pod stejnojmeným názvem začína pořádat od roku 2004 v Moravském měste Valašské Meziřičí své první dnb party. Po několika letech se tento projekt dostáva do podvědomí fanouškům dnb po celé ČR. Díky tomuto úspěchu se Break Art crew rozrůstá o další členy a navazuje spolupráci s úznávanými jmény na domácí scéně. V roce 2007 se Thiew stěhuje do Prahy, kde navázuje nové kontakty. Jeho aktivity se z části přesouvají do Pražského klubu Cross, kde dodnes pořáda velice úspěšné party s hvězdami z celého světa pod názvem Break Art Extra. V dalších letech je jeho spojení s festivalem Let It Roll stále užší a od roku 2012 se stává členem Let It Roll bookingu.V roce 2013 slaví velký úspěch jako hlavní promotér párty Let It Roll On Tour a na úspěch navazuje i další ročník 2014, který navštívilo více než 2000 dnb fans i z okolních států. V současné době se stále věnuje svému projektu Break Art a působí jako booking manager pro ČR a SK ve společnosti Beat Promotion, která je hlavním pořadatelem festivalu Let It Roll.Za své největší úspěchy považuje opakované hraní na největší dnb festivalu v Evropě a letošní 3.místo v DnB CZ Awards v kategorii Crew roku 2014.