KOMPLETNÍ LINE UP NA HOSPITALITY PRAGUE 2020 JE VENKU!


Už 25. ledna 2020 se společně sejdeme na skupinové terapii. Kromě těch nejpovolanějších headlinerů nám svou drum & bassovou medicínu naservíruje i kvalifikovaný český support! Užijte si kompletní line up na legendární Hospitality Prague 2020.


Camo & Krooked, London Elektricity, S.P.Y – to jsou jména, která si získala srdce nejednoho fanouška Drum & Bassu. O skvělé zábavě, atmosféře a perfektních mixech tedy není pochyb. Co nás ale kromě nich čeká a jak bude celý večer probíhat?Hospitality Prague 2020 se odehraje na holešovickém Výstavišti v Křižíkových pavilonech, přesněji v Pavilonu C, který je svým prostorem jako stvořený přesně pro akci jako je Hospitality. Jak se dostanete bezpečně až na místo? Vše naleznete v sekci LOKALITA.

Klenotem celého večera jsou Camo & Krooked, kteří s každým odehraným festivalem, halovku či klubovkou dokazují, že jejich mixy i tracky snesou tu nepřísnější kritiku a potěší každého milovníka žánru. Usměvavá dvojka, která vydává jednu pecku za druhou. Tu nejnovější jste mohli zachytit v pátek 15. 11. 2019, kdy na Hospital Records vydali track Set It Off s Jeru The Damaja. U Hospital Records ještě zůstaneme jakožto u jednoho z labelů “ovládajících” anglickou Drum & Bassovou scénu. A kdo že za tímto labelem stojí? Jedním ze zakladatelů je všem dobře známý Tony Colman aka London Elektricity. Můžete se těšit na usměvavého pána, který stále za mixem rozdává pozitivní náladu a v lednu nám představí své nové album “Building Better Worlds”, které sklízí jen pár dní po vydání nadšené ohlasy ze všech stran. Dalším esem v rukávu je S.P.Y, brazilský producent a DJ, který v březnu tohoto roku vydal album Dubplate Style, kde jinde než na Hospital Records. Na něm se vrací ke kořenům Drum & Bassu a Jungle Music. Všechny zahraniční headlinery navíc s mikrofonem doprovodí skvělý MC Fava.

Zbytek akce pak bude patřit oblíbeným českým DJs ve složení Suki, Snookey, N:Force a Thiew. Teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na poslední lednový víkend – 25. 1. 2020. Vidíme se na HOSPITALITY PRAGUE 2020!


KOUPIT VSTUPENKY

PŘIDAT SE U UDÁLOSTI