NEJLEPŠÍ KLUBOVKA SVĚTA PŘEDSTAVÍ V PRAZE SOUČASNÉ KRÁLE DRUM & BASSU – Camo & Krooked!


V sobotu 25. ledna se do Prahy vrací nejlepší světová klubovka uplynulého roku (dle výsledků ankety Drum&Bass Arena Awards 2019) pod taktovkou toho nejlepšího světového labelu – Hospitality. V hlavní roli představí rakouské duo a vládce současného Drum & Bassu, Camo & Krooked, které doplní další hvězdy ze stáje Hospital Records – brazilský temný mág S.P.Y a samotný šéf vydavatelství, legendární Tony Colman aka London Elektricity.


Camo & Krooked spojili své síly v roce 2008 a o 2 roky později s legendárním singlem Climax / Reincarnation začala jejich osudová spolupráce s Hospital Records. Právě toto spojení dostalo vycházející hvězdy rakouské scény na současný vrchol té světové. O 3 alba a mnoho singlů později se dá s jistotou tvrdit, že tato kombinace udávala směr žánru během poslední dekády. 

Ačkoliv Camo & Krooked v počátcích své tvorby pro mnoho lidí ztělesňovali především mainstreamový Drum & Bass, na albu Zeitgeist z roku 2013 dali poprvé jasně najevo, že jejich zvuk je unikátní a nepodobá se ničemu dalšímu, co na poli Drum & Bassu v té době vznikalo. V průběhu následujících let pak dotáhli svou vizi k dokonalosti a dnes jejich příklad následují mnozí další producenti. Camo & Krooked však neusnuli na vavřínech a pravidelně fanoušky zásobují skvělou hudbou, jen v loňském roce mají na svědomí tracky jako Atlas, Loa, Set It Off či spolupráce s dalším rakouským mistrem zvuku, Mefjusem – Sidewinder a Kallisto. Posledně jmenovaná skladba pak v anketě Drum&Bass Arena Awards 2019 obsadila v kategorii Track roku 3. místo. Stejného umístění dosáhli Camo & Krooked v kategorii DJ roku a jako producenti pak skončili pátí. 

Ani London Elektricity a S.P.Y však nezůstávají pozadu – oba v loňském roce po letech singlů a EPs představili svá dlouho očekávaná nová alba, Dubplate Style a Building Better Worlds. A zatímco S.P.Y nám ho odprezentoval na Let It Rollu, Tony nám to své poprvé představí právě na lednové Hospitality. Za mikrofonem akci doprovodí skvělý MC Fava a těšit se můžete také na parádní české DJs – N:Force, Snookey, Thiew a Suki.KOUPIT VSTUPENKY

PŘIDAT SE U UDÁLOSTI