ZAHRANIČNÍ LINE-UP ŘÍJNOVÉ HOSPITALITY JE KOMPLETNÍ


Britské vydavatelství Hospital Records se opět se svou hudební nocí Hospitality vrací do Prahy. Jedno z nejvýznamnějších drum & bass vydavatelství s sebou přiveze pět zahraničních hostů v čele s Wilkinson, S.P.Y, Etherwood, Makoto a Royalston.

Britský producent WILKINSON bezesporu patří mezi nejúspěšnější drum and bassové producenty současnosti a je stále více populární. Do Prahy Wilkinson přiveze kromě úspěšných singlů jako například ‚Afterglow‘ své nové album ‚Hypnotic‘, které vyšlo v dubnu letošního roku. Pro fanoušky si přichystal DJ set společně s MC AD-APT. Druhý headliner, původem z Brazílie, S.P.Y také přiveze své čerstvé EP ‚Alone in the dark‘. S.P.Y umí skvěle odhadnout své publikum a vždy mu naservíruje prvotřídní mejdan. I díky tomu patří mezi nejvyhledávanější DJs po celém světě.

Zahraniční line-up doplní liquid funkový mág ETHERWOOD. Woody je bezpochyby jedním z nejslibnějších mladých talentů současné scény a svými tracky a shows zaujal již tisíce fanoušků po celém světě. Album Blue Leaves vydal v roce 2015 a od té doby jeho hvězda stoupá. Čtvrtým headlinerem je japonský producent MAKOTO, který na scéně působí již skoro 20 let. Za sebou má 3 studiová alba a nespočet releasů. Také on má nové tracky v čele s ‚I don’t wanna wake up‘ a ‚Salvation‘, kterými roztančí pražské Holešovice. Pětici zahraničních hostů uzavře Dylan Martin alias ROYALSTON, původem z Austrálie. Royalston se na scéně pohybuje už více než 12 let, kdy začal s vlastní produkcí. Má za sebou vydání dvou desek a třetí vydání se chystá letos v říjnu. Takže to bude v Praze úplná novinka! Jeho zvuk je charakteristický svou syrovostí a technickou precizností. Mimo to, že se věnuje hudbě, je také illustrátorem a designérem.