WILKINSON VYSTOUPÍ NA HOSPITALITY PRAGUE 2017


Britské vydavatelství Hospital Records dorazí se svou hudební nocí Hospitality do Prahy a jako speciálního hosta s sebou přiveze britského producenta WILKINSONA.

WILKINSON (vlastním jménem Mark Wilkinson) bezesporu patří mezi nejúspěšnější drum and bassové producenty současnosti a jeho popularita stále roste. Wilkinsonova tvorba vyšla na labelech Hospital Records a RAM Records, kde také v roce 2013 vydal své první studiové album ‚Lazers Not Included‘. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a jeho tracky se okamžitě začaly objevovat v setech snad všech DJ’s po celém světě. Největším hitem celého alba se stal singl ‚Afterglow‘. Samo za sebe mluví, že ‚Afterglow‘ v prestižní britské anketě Drumandbass Arena Awards vyhrál v kategoriích skladba roku, hudební videoklip roku a samotný Wilkinson získal ocenění „producent roku“. Od té doby se Wilkinson nezastavil. Kromě klasických DJ shows měl také tři Live turné se živou kapelou a zpěváky a pracoval na své další produkci.

Jako první vlaštovka k chystanému albu vyšel na jaře 2016 singl ‚Flatline‘ (feat. Wretch 32). V dubnu 2017 se potom po třech a půl letech fanoušci dočkali vydání druhého studiového alba ‚Hypnotic‘. Na albu je slyšet vliv hned několika hudebních stylů včetně hip-hopu. Wilkinson zde ukazuje svou schopnost pohrávat si se zvukem a zkoumat své tvůrčí schopnosti. Několik singlů z této desky se stalo okamžitými hity. ‚Sweet Lies (ft. Karen Harding)‘ a ‚Wash away‘ (na tento song je Wilkinson osobně nejvíce hrdý) vás i díky svým videoklipům vrátí do letní nálady a ‚Breathe‘ (feat. Shannon Saunders) vás nenechá v klidu sedět :)

Wilkinson aktuálně patří mezi klíčové postavy mainstreamového publika, přesto ale dokáže překvapit tvrdšími věcmi jako například singl ‚What‘, který vyšel samostatně mimo album loni v létě. Pro fanoušky si Wilkinson na říjnovou Hospitality Prague přichystal DJ set společně s MC AD-APT.


PŘIDEJ SE NA FB UDÁLOST                               VSTUPENKY JSOU V PRODEJI

    

Hospitality Prague 2017 se odehraje v areálu pražského Výstaviště v pátek 20.10. 2017. Již tradičně jsme vybrali Expo Výstaviště – Křižíkův pavilon B. Vstupenky můžete pořídit přímo na našem webu v sekci VSTUPENKY!