PŘEDSTAVUJEME ČESKÝ SUPPORT DJ’S NA HOSPITALITY PRAGUE 2017


Kromě nabitého zahraničního line-upu vystoupí na podzimní Hospitality i skvělý CZ support! Představí se šestice českých DJs a producentů: Akira & Bifidus Aktif, Rudeboy & 2K, Twisted:Minds a Liquidators.

AKIRA je jedna polovina „ostrýho“ dua Deadly Viperz. Akira začínal pod hlavičkou Shadowboxu a teď už je také součástí Let It Roll booking. Akce, na kterých Akira vystoupil, ať už sám nebo s Anakinem jako Deadly Viperz, už asi nikdo nespočítá, stejně jako desky, mixy a propocený trika tanečníků.

FACEBOOK        SOUNDCLOUD

BIFIDUS AKTIF se o drum’n’bass zajímal několik let, ale až poté, co se dostal k psaní pro Shadowbox, ho známost s ostatními DJs v čele s Akirou nakopla k nastartování závislosti na shánění, kupování a honění vinylů na gramcích.  Své sety naplňuje tanečními hity k prasknutí tak, aby si celý parket zaskákal, ale myslí i na milovníky klasik, tvrdších věcí a dubstepu.

FACEBOOK        SETY.CZ

RUDEBOYE můžete za gramofony vídat někdy od přelomu let 2004/2005, kdy ještě tehdy pod vlastní značkou Conspiracy DJs (nyní již šesti člená crew) začal s hraním a pořádáním menších akcí v Praze. Od roku 2012 je také dalším moderátorem pořadu Shadowbox na Rádiu 1, spolu s 2Kem provázejí dvouhodinovkou plnou drum’n’bassových novinek, pravidelných rubrik rozhovorů s hosty.

FACEBOOK        SOUNDCLOUD

2K začal s hraním v roce 2000 a od začátku si zakládá na tom, že DJing je pro něj radost a zábava. Ačkoliv je u něj drum&bass stále na prvním místě, aktuálně ho baví také rovné beaty. Jednou za čtrnáct dnů v neděli od 18:00 spolu s Rudeboyem připravují pořad Shadowbox na pražském Radiu 1.

SOUNDCLOUD

TWISTED:MINDS tvoří Míra a Pe:Te, kteří spojili své síly v roce 2013. Zjistili totiž, že ve dvou jsou prostě lepší :) Jejich hraní nejsou klasická B2B, ale je to jeden velký vibe, kdy vám kluci rozhodně nedovolí vydechnout. Rádi mixují všechny drum & bass subžánry od nejtvrdšího neurofunku až po melodický liquid doplněný jejich vlastní produkcí. Twisted:Minds také mají svůj vlastní rádiový projekt.

FACEBOOK         SOUNDCLOUD

LIQUIDATORS crew vznikla v létě roku 2014 jako společný projekt čtyřech brněnských DJs, kteří společně sdíleli vášeň pro subžánr Drum and Bass music nesoucí název Liquid funk. Členy Liquidators Crew jsou Calli a Protago (působící v společném projektu Protagonists), Fish a 2Nine. Liquidators v brněnském klubu Perpetuum pravidelně pořádají liquid DnB akce s názvem Broken Orchestra.

FACEBOOK

PŘIDEJ SE NA FB UDÁLOST                                 VSTUPENKY JSOU V PRODEJI