PRAKTICKÉ INFORMACE K HOSPITALITY PRAGUE 2017


Přinášíme vám praktické informace k Hospitality Prague 2017, která se uskuteční 20. 10. 2017 v Expo Holešovice – Křižíkův pavilon B.


LOKALITA

Na Výstaviště Holešovice se dostanete pražskou hromadnou dopravou. Nejbližší stanice metra je Nádraží Holešovice (linka C) a poté cca 10 minut chůze nebo jakoukoliv tramvají jednu zastávku na Výstaviště Holešovice. Přímo na Výstaviště také jedou tramvaje linky 1, 6, 12, 15, 17, 41, 93, 94 – zastávka Výstaviště Holešovice. Svůj spoj si můžete vyhledat ZDE.

Místo konání: Expo Holešovice – Křižíkův pavilon B

GPS: 50°06’25.5″N 14°25’40.8″E

Mapa areálu:


LINE-UP

20:00 – 22:00 Liquidators
22:00 – 23:00 Rudeboy & 2K
23:00 – 00:00 Royalston
00:00 – 01:00 Etherwood
01:00 – 02:00 Wilkinson feat. MC Ad-apt
02:00 – 03:00 S.P.Y
03:00 – 04:00 Makoto
04:00 – 05:00 Akira & Bifidus Aktif
05:00 – 06:00 Twisted:Minds
—–
hosted by FAVA MC


HUDEBNÍ AREÁL:

Start akce, prodeje vstupenek a akreditace:

Areál akce se otevírá v pátek 20. 10. 2017 ve 20:00. Ve stejný čas se otevřou také pokladny a akreditace.

Na místě bude možné zakoupit vstupenku za 750 Kč do 22:00, poté za 800 Kč. Návštěvníci, kteří si vstupenku zakoupí na místě, a nebo si pořídili běžnou vstupenku v předprodeji, můžou jít rovnou ke koridorům.

Upřesnění: Akreditovaní s volným vstupem (například vyhraným v soutěži) budou opáskováni přímo na místě akreditací (u okénka „Akreditace / Guestlist“ u pokladen).

Parkování: 

Na Praze 7 jsou na většině místech parkovací zóny – neriskujte odtažení vašeho auta a využijte velkokapacitní parkoviště na Výstavišti. Přímo na místě konání akce. Parkovné činí 35 Kč / hodinu nebo 200 Kč / den (tedy na celou noc).

Platba EUR

Platba v eurech je možná na všech barech, u pokladen a na merchandise stánku Escapewear a DNB Store.

Občerstvení, WC, vytápění, vyhledání pomoci:

Pití zakoupíte na barech. Na místě nebude k dispozici stánek s rychlým občerstvením. Proto doporučujeme návštěvníkům se najíst předem nebo si vzít do areálu své vlastní jídlo (vnášení vlastního jídla bude povoleno). K dispozici bude WC area s Toi Toi záchody. Pavilony jsou vytápěné. Na místě bude přítomna záchranná služba, hasiči a ochranka zajišťující vaše bezpečí. Případnou pomoc najdete nalevo před stageí.

Šatna:

V pavilónu bude umístěna velkokapacitní šatna, cena šatny je 30 Kč / šaty, 50 Kč / batoh.

Systém omyvatelných 0,3 a 0,5l kelímků na festivalu
I letos využijeme službu umyvatelných kelímků na nápoje 0,3l a 0,5l. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované. Vratná záloha na kelímek je 50 Kč. Výkup kelímků probíhá přímo na barech.

Bankomat:

V areálu nebude bankomat. Prosíme, abyste na to pamatovali a počítali s výběrem před vstupem do areálu.


VSTUPENKY NA MÍSTĚ (vracenky, pásky):

Na vstupu bude připraveno dostatečné množství vstupních koridorů. Pro urychlení odbavení návštěvníků na vstupu se NEBUDOU rozdávat „handstrip“ pásky! Až do 2:00 NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIT a VRÁTIT SE (respektive opustit ano, vstup tímto ale propadá). Vracenky ve formě „handstrip“ pásek na ruku se začnou vydávat až cca od 02:00 (bezplatně). Od této doby bude s páskou na ruce možné areál kdykoli opustit a opět se do něj vrátit. Toto omezení ovšem neznamená, že není možné až do 02:00 opustit vnitřní prostor haly. Návštěvníci mohou pobývat na čerstvém vzduchu na venkovní ploše. 


MEET & GREET:

Chcete se setkat se svým oblíbeným producentem a dát si s ním fotku nebo získat jeho podpis? Na Hospitality Prague budete mít letos poprvé možnost! Přijďte na Meet & Greet stánek naproti vchodu do haly (lokaci najdete v MAPCE areálu).

0:15 – WILKINSON, MC AD-APT, S.P.Y, ROYALSTON

1:15 – ETHERWOOD, MAKOTO, MC FAVAMERCHANDISE:

Na Escape Wear stánku se můžete vybavit tričkem LET IT ROLL, Hospital Records a dalšími z limitovaných edicí oblečení. Pokud se budete chtít vybavit ještě před akcí, můžete využít nabídky eshopu www.escapewear.cz.


UPOZORNĚNÍ A DŮLEŽITÉ INFORMACE:

V pavilonech Výstaviště je zákaz kouření – prosíme o jeho respektování. Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, zbraně a omamné látky (vnášení vlastního jídla je povoleno)! Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci.

Ztráty a nálezy

Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme.