ZBÝVÁ NECELÝ MĚSÍC DO HOSPITALITY PRAGUE


Do Hospitality Prague zbývá necelý měsíc!  Již 20. října se vlajková loď Hospital Records vrátí po páté do Prahy. A na co se letos těšit?

 

Wilkinson speciálním hostem noci

Wilkinson aktuálně patří mezi klíčové postavy mainstreamového publika a je jedním z nejúspěšnějších drum and bassových producentů současnosti. V dubnu 2017 se po třech a půl letech fanoušci dočkali vydání druhého Wilkinsonova studiového alba ‚Hypnotic‘. Kromě ikonického ‚Afterglow‘ nebo ‚Half Light‘ se tak můžete těšit na nové hity jako ‚Sweet Lies (ft. Karen Harding)‘, ‚Wash away‘ a ‚Breathe‘.

 

Nové tracky, nová alba

Novinky, novinky, novinky! Letos to bude nálož samé nové hudby od zahraničních headlinerů. Wilkinson, S.P.Y, Makoto a Royalston (album vychází na začátku října) – tahle čtveřice přiveze své nové věci! Pokud jste ještě neslyšeli jejich novinky, tak je čas si je naposlouchat.

 

Zahraniční line-up

Wilkinson, S.P.Y, Etherwood, Makoto a Royalston – jedno z nejvýznamnějších drum & bass vydavatelství s sebou do Prahy přiveze špičku svého labelu. Zahraniční line-up také doplní to nejlepší z české scény.

 

Dobrá nálada a mejdan

Hospitality Prague mejdan vás rozhodně nabije pozitivní energií na dlouho dopředu. Fanoušci liquidního melodického drum & bass se mají na co těšit.

 

Přijďte s námi protančit noc!

PŘIDEJ SE NA FB UDÁLOST                                 VSTUPENKY JSOU V PRODEJI