HEADLINEŘI HOSPITALITY PRAGUE PŘIVEZOU DO PRAHY NOVÁ ALBA


Fanoušci liquidního melodického drum & bass se na letošní Hospitality Prague mohou těšit na spoustu nové hudby od headlinerů noci. Hned čtyři headlineři dorazí se svou novou tvorbu a novými alby.

WILKINSON vydal své album ‚Hypnotic‘ po třech a půl letech od debutového alba ‚Lazers Not Included‘ letos v dubnu a hned několik singlů se stalo hity. Uniknout by vám neměli letně laděné ‚Sweet Lies (ft. Karen Harding)‘, ‚Breathe (ft. Shannon Saunders)‘, ‚Flatline (ft. Wretch 32) a ‚Wash away‘. ‚Wash away‘ navíc Wilkinson považuje z celého alba za svůj nejlepší track. Na albu je slyšet vliv hned několika hudebních stylů včetně hip-hopu a Wilkinson zde ukazuje svou schopnost pohrávat si se zvukem a zkoumat své tvůrčí schopnosti.

S.P.Y vstoupil do roku 2017 našlapaný produkcí, aby nás během roku bavil novými věcmi. Od vydání svého posledního LP se do toho pořádně obul. S jasnou vizí vybral to nejlepší pro trojnásobné EP ‚Alone In The Dark‘. Druhá kapitola ‚EP: 2‘, která vyšla v červenci, je bezchybným rozvinutím jeho génia, který opět potvrzuje S.P.Y jako jednoho z předních producentů Hospital Records. Teď nastává čas čekání na část třetí…

Také MAKOTO přiveze své nové studiové album, které vyšlo na začátku září. Makoto už před samotným vydáním vypustil jako ochutnávku singl ‚I don’t wanna wake up (feat. Karina Ramage)‘. Celé album je jeho jasným rukopisem i díky velmi autentickému drum & bass, ze kterého můžete cítit vliv jazzu. Makoto navíc na pražské Hospitality vystoupí úplně poprvé.

Poslední novinkou bude album ‚Popular Mechanics‘ od ROYALSTON, na které všichni netrpělivě čekáme. Album vychází 6. 10. a už teď se můžete navnadit poslechem mini-mixu a několika singlů, které Royalston již zveřejnil. Stejně jako Makoto také Royalston bude na Hospitality Prague hrát úplně poprvé.

PŘIDEJ SE NA FB UDÁLOST                                 VSTUPENKY JSOU V PRODEJI